• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Підсилення ВМС: До України прибули патрульні катери "Суми" та "Фастів"

У вівторок, 23 листопада, на борту судна "Ocean Grand" з міста Балтімор (штат Меріленд, США) до України прибули два катери типу "Island", які отримали назви "Суми" та "Фастів"

До України прибули катери для підсилення ВМС
До України прибули катери для підсилення ВМС
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ВМС ЗС України, передає "ДС".

Патрульні катери українських ВМС на борту вантажного судна подолали тисячі миль та увійшли до територіальних вод України. Попереду, вже у супроводі кораблів ВМС, кінцева зупинка маршруту — Одеський морський торгівельний порт, проходження митного контролю, розвантаження, відбуксирування до місць базування та підготовка до експлуатації після тривалого транспортування.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа відзначив вклад Сполучених Штатів Америки задля стримування збройної агресії Російської Федерації проти України.

Зазначається, що вже незабаром на катерах "Фастів" та "Суми" буде піднято військово-морський прапор України та під командуванням українських екіпажів вони розпочнуть свій бойовий шлях із забезпечення морської безпеки в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Нагадаємо, 8 листопада два американські патрульні катери класу Island були відправлені з Балтімору, штат Меріленд (США) до Одеси. Раніше повідомлялося, що корабель "Ocean Grand" із двома катерами на борту в суботу, 20 листопада, пройшов через протоку Дарданелли.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua