• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Після 2020 року співпраця держави з місцевим самоврядуванням дуже змінилася, - Кирило Тимошенко

Рівень та формат співпраці держави з органами місцевого самоврядування, зокрема у сфері розвитку соціальної інфраструктури у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", змінилися після місцевих виборів у 2020 році

Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це на засіданні консультативної ради з питань місцевого самоврядування заявив заступник голови Офісу президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Співпраця з місцевим самоврядуванням і обласними радами, і місцевими держадміністраціями, включаючи ОТГ, дуже змінилася після місцевих виборів… Багато в чому ми співпрацюємо кожен день: це повсякденні питання, такі як вирішення інфраструктурних проєктів, і взаємодія з Кабінетом міністрів, є і стратегічні питання», — розповів Тимошенко.

За його словами, почали застосовуватися нові механізми взаємодії, такі як відносні запозичення обласних рад на інфраструктурні проєкти.

«У цьому році я знаю, що кілька місцевих рад вже вирішують питання про лізинг на медичне обладнання. Це дає поштовх для того, щоб оновлювалася як інфраструктура, так і наша медицина», — зазначив заступник голови ОП.

У той же час прийняття змін до держбюджету дозволило виділити 5 млрд грн на місцеві субвенції, інфраструктурні та інші місцеві проєкти.

«Завдяки таким змінам до бюджету ми і допомагаємо громадам», — підсумував Тимошенко.

Раніше він повідомляв, що в рамках ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» цього року відремонтують 2 тисячі км доріг місцевого значення.

    Реклама на dsnews.ua