• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Питання відправки миротворців на Донбас відкладено, — Резніков

Реклама на dsnews.ua

Питання відправки миротворчої місії ООН в зону конфлікту на Донбасі поки відкладено, проте до кінця від миротворців не відмовилися

Про це заявив віцепремʼєр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

"Питання миротворців обговорювали у свій час наші дипломати на рівні Радбезу ООН. Була присутня дискусія, якого характеру буде ця місія (встановлення миру чи підтримка миру), де саме будуть присутні миротворці: по всій території Донбасу, на лінії розмежування, на кордоні з Росією. Тут була суперечка двох позицій і десь посередині, теоретично, могли зійтися, але вони це відклали", — сказав він.

На думку Рєзнікова, питання відправки миротворців ООН на Донбас може підніматися на переговорах лідерів країн "нормандської четвірки".

"Але тоді генеральний секретар ООН повинен буде відправити оціночну місію, тоді він робить запит на бюджетне фінансування, а тоді вже Радбез ООН має підтримати це фінансування", — додав віцепремʼєр.

Як повідомляла "ДС", раніше Олексій Резніков заявив, що для врегулювання конфлікту на Донбасі все одно доведеться вдатися до допомоги миротворців.

    Реклама на dsnews.ua