• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Начхати": Екснардеп Онищенко, який утік до Німеччини, відреагував на санкції США

Реклама на dsnews.ua

Екснардеп Олександр Онищенко, який утік до Німеччини, відреагував на санкції США проти нього

Його реакція з'явилася на сторінці в Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, санкції були введені проти всіх, хто так чи інакше був причетний до публікації так званих плівок Байдена і Порошенка.

"Запровадження санкцій проти мене прогнозовано. Так само, як і моя реакція на них — начхати. Ці санкції — реакція нової влади США на мої системні викриття корупції Байдена і Демпартії США в Україні, а також їх агентури впливу, представленої в особі сітки дорогих і безглуздих антикорупційних органів. Вони роками доять українських платників податків на фінансування цих структур, а всі корупціонери на волі", — написав Онищенко.

Відзначимо, що під санкції, крім Онищенка, потрапили:

- Олександр Дубінський — колишній журналіст, а нині нардеп від "Слуги народу" і блогер, брав участь в одній із пресконференцій із нардепом Деркачем, який розголосив так звані плівки Байдена-Порошенка;

- Дмитро Ковальчук — помічник Андрія Деркача у Верховній Раді 6-7 скликань, його соратник по "плівках Деркача". У ЗМІ також згадується як його бізнес-парнтер по медіа.

- Костянтин Кулик — колишній прокурор, якого пов'язують із Коломойським. Також соратник Деркача по публікації матеріалів про Демпартію і Байдена.

- Антон Симоненко — помічник Андрія Деркача у Верховній Раді 6-7-8 скликань. У ЗМІ також згадується як його бізнес-парнтер.

- Андрій Теліженко — експосол України. Соратник Деркача по публікації матеріалів про Демпартію і Байдена. Йому закидають організацію зустрічей із громадянами США.

- Петро Журавель — політолог, також активно коментував "плівки Деркача". Пов'язаний із його медіа-активами.

Всі чотири інформресурси, що потрапили під санкції, ТОВ "Ера-Медіа", інформагентство Only News, Nabuleaks, ТОВ "Скептик" ( "Бегемот Медіа") — також прямо пов'язані з Деркачем.

Мінфін пояснив, що означають для вищевказаних осіб запроваджені санкції: "Власність і майнові права цих осіб, які підпадають під юрисдикцію США, заблоковані, а особам із США заборонено здійснювати з ними операції. Крім того, блокуються рахунки будь-яких юридичних осіб, що на 50 або більше відсотків належать одному або декільком вказаним особам".

    Реклама на dsnews.ua