• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Плід хворобливої фантазії": Кулеба відповів Лаврову на марення про "екстремістів з України" в Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Глава МЗС України Дмитро Кулеба назвав "плодом хворобливої фантазії" заяву російського колеги Сергія Лаврова про "200 екстремістів, підготовлених в Україні", які дестабілізують ситуацію в Білорусі

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Не хочеться навіть коментувати цю маячню. Але в рамках боротьби з російською дезінформацією чітко буквально пʼять тез по темі: 200 українських екстремістів, яких Україна нібито направила в Білорусь для дестабілізації ситуації, і табори з підготовки екстремістів в Україні — це плід хворобливої фантазії тих, хто надав такі дані моєму російському колезі Сергію Лаврову", — написав він.

Також Кулеба підкреслив, що Україна не вела, не веде і не вестиме жодної підривної діяльності проти Білорусі.

"Росія навпаки заявляє, що вже направила деяких своїх "фахівців" до Білорусі і готова направити їх ще більше", — додав міністр.

За його словами, намагання Росії представити своїх зелених чоловічків в Білорусі як українських екстремістів — це дешевий і програшний трюк. 

"І головне: Воістину, як каже прислівʼя: "злодій кричить — тримайте злодія", — додав Кулеба.

Нагадаємо, раніше Сергій Лавров заявляв, що в Дніпропетровській і Волинській області бойовики "С14" і "Правого сектора" готуються до відправки в Білорусь для дестабілізації ситуації в республіці на тлі масових опозиційних акцій протесту. Близько 200 українських бійців нібито вже знаходяться на території Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua