• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

За квотою Зеленського до наглядової ради "Приватбанку" ввели подругу актриси "Кварталу 95", - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Колишній юрист "Укрексімбанку" Юлія Мецгер, яка є подругою актриси студії "Квартал 95" Олени Кравець, увійшла до наглядової ради "Приватбанку" за квотою президента Володимира Зеленського

Інформацію про це розповсюдило видання "Новий Час", інформує "ДС".

Журналісти помітили Мецгер на фото в записі Олени Кравець в Instagram. Фото свідчить, що вони разом були на вечірці. У самій Мецгер немає ні одного поста у її аккаунті в Instagram.

Кравець і Мецгер знайомі як мінімум чотири роки, повідомляє видання. Фото з Инстаграма датована 2017 роком, а фото нижче, де вони відзначені разом, було завантажено в 2018 році в акаунт Facebook генерального директора Red Bull Україна Тетяни Лукінюк.

У facebook Тетяни Лукінюк також є три спільні фото з Оленою Кравець і Юлією Мецгер, зроблених в 2015-2016 рр. Вони разом з членами сімей та іншими людьми відзначені на фотографіях на концерті Pianoboy, в кафе і в аеропорту Київ (Жуляни) перед відльотом у Дубай.

Як відомо, 5 липня Кабмін за квотою президента призначив членами наглядової ради націоналізованого Приватбанку і держбанку Ощадбанк колишніх співробітників Укрексімбанку Юлію Мецгер і Юрія Храмова.

Мецгер була юристом Укрексімбанку, а Юрій Храмов раніше працював у цьому банку, був заступником голови правління.

Згідно декларації Юлії Мецгер, як кандидата на посаду члена наглядової ради, її чоловіком є Євген Володимирович Мецгер. Найімовірніше, це заступник голови правління державного "Укргазбанку". В його офіційній біографії є згадка про отримання вищої освіти в Криворізькому технічному університеті. Євген Мецгер і Олена Кравець - ровесники.

    Реклама на dsnews.ua