• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Чому ми досі не у НАТО?": Зеленський звернувся до Байдена із "простим" питанням

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський звернувся до свого колеги із США Джо Байдена з питанням, чому офіційний Київ досі не є членом НАТО

Така заява Зеленського пролунала у інтервʼю на американському телеканалі HBO, передає "ДС".

"Я щиро бажаю Джо Байдену успіху з усіма викликами, які перед ним постануть. Що стосується України, я б хотів, щоб ми увійшли в новий етап та стали на новий шлях. Президент Байден казав, що він турбується і продовжуватиме турбуватись та працювати задля безпеки в Європі. Для нас це найважливіше, бо безпека в Європі — це про нас. На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму", — сказав президент України.

Зеленський також висловив побажання, щоб США і зокрема президент Байден, який дуже знайомий з Україною, "допомогли нам вийти з цієї по-справжньому трагічної ситуації".

"У мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?" — поставив питання Байдену Зеленський.

Журналіст, зокрема, запитав Зеленського, що саме Україні потрібно від США.

"Ми вдячні за все. Але якщо ми, українці, і Україна хочемо бути рівноправним членом Альянсу, рівноправним членом НАТО … Це одне з найважливіших питань безпеки — тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. У такому випадку в мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?".

Нагадаємо, у цьому інтервʼю Зеленський також заявив, що якби Україна була членом НАТО, то на сході України не було б воєнної ескалації.

    Реклама на dsnews.ua