• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Поділені на 4 категорії: Україна передала Контактній групі список для обміну

Реклама на dsnews.ua

Українська сторона в Тристоронній контактній групі передала список осіб для обміну утримуваними особами

Про це повідомив координатор ОБСЄ в гуманітарній групі Тоні Фріш під час засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Глава української делегації Леонід Кравчук на початку засідання привітав сторони переговорів з Днем захисника України.

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Яшар Халіт Чевік в межах обговорення роботи підгрупи з безпеки відзначив досягнення у впровадженні режиму тиші, який дотримується вже майже три місяці, і наголосив на необхідності забезпечення його сталого характеру.

Представник ОБСЄ зазначив, що політичні питання, за якими засідання ТКГ є не такими результативними, як хотілося б, не мають стояти на першому місці в роботі групи з безпеки.

Під час обговорення політичних питань йшлося про недопущення блокування роботи ТКГ, також обговорювалися пропозиції до плану реалізації Мінських угод.

Українська делегація в соціально-економічній підгрупі знову підняла питання про можливість формування групи експертів під егідою МАГАТЕ для моніторингу зберігання радіоактивних матеріалів на тимчасово окупованій частині Донецької та Луганської областей.

Координатор ОБСЄ в гуманітарній групі Тоні Фріш повідомив, що українська сторона передала список з чотирьох категорій незаконно утримуваних осіб. Представники тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей відповідної інформації не надали.

Тоні Фріш констатував готовність сторін одночасно відкрити два нових КПВВ в Луганській області. Також є позитивні зрушення в частині розблокування консультацій в рамках ТКГ і продовження розмінування на трьох ділянках в Донецькій і Луганській областях.

    Реклама на dsnews.ua