• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Подоляк: Сподіваємося, нових руйнівних ударів стихії в Криму більше не буде

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на повінь в Криму. Він закликав громадян не зловтішатися над горем інших, адже в останні тижні постраждали й інші території півдня, сходу і центру України

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк
Реклама на dsnews.ua

Про це він ексклюзивно розповів телеканалу НАШ, передає "ДС".

"Безсумнівно, масштабна повінь в Криму — це трагедія. Це жертви, руйнування, втрати. І безсумнівно, нам важко бачити настільки сумні наслідки цієї надзвичайної ситуації в Криму. Збиток дуже великий. На мій погляд, вже багато було сказано про причини цього, в тому числі і про відсутність в Криму з 2014 року необхідної роботи по очищенню річкових русел, підтримки дамб. Але в будь-якому випадку, сьогодні все це не так важливо, як постраждалі і люди, які втратили своє майно", — розповів він.

Подоляк висловив максимальне співчуття кримчанам з цього приводу.

"Сподіваємося, що погода в найближчі дні втихомириться. І хоча б нових руйнівних ударів стихії по Криму більше не буде. Це важливо. Для нас в тому числі. Тому що Крим є Крим. До речі, від масштабних повеней через рясні дощі в останні тижні постраждали і інші території півдня, сходу і центру України. І скрізь це збитки, руйнування і особисті трагедії. Тому закликаємо всіх наших громадян проявляти максимальну обережність при будь-яких проявах природної стихії, а також не перетворювати ці трагедії в привід для цинічних або зловтішаються жартів або коментарів", - додав радник голови ОПУ.

Як писала "ДС", вранці 18 червня в результаті підтоплення вулиць через сильні зливи в Ялті призупинили рух усіх тролейбусів і автобусів за двома маршрутами.

Окупаційна влада відключила місто від водопостачання через підвищену каламутність води внаслідок сильних дощів. Пізніше стало відомо, що в затопленій після злив Ялті знеструмлені 80 трансформаторних підстанцій та дві лінії електропередачі, внаслідок чого 2700 осіб залишилися без електропостачання.

Пізніше так званий керівник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов назвав збиток від повені в Ялті катастрофічним.

    Реклама на dsnews.ua