• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Подоляк прокоментував контрабанду вакцини в Україну і приплів Остапа Бендера

Реклама на dsnews.ua

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи підпільну вакцинацію чиновників від коронавірусу, заявив, що "історія виглядає як прояв чиєїсь аферистичної активності"

Про це він сказав виданню Страна, передає "ДС".

Подоляк припустив, що, як він висловився, "псевдовакцину" могли завезти в Україну сучасні Остапи Бендери.

"У нас же вільна країна, і неминуче, що цією свободою можуть користуватися сучасні Остапи Бендери. Такі люди можуть запропонувати що завгодно кому завгодно — від фінансових пірамід до якихось псевдовакцин. Президент уже дав офіційне доручення Службі безпеки перевірити таку інформацію. Якщо хтось намагається продати якийсь контрафакт під виглядом вакцини або зайнявся контрабандою вкраденого десь препарату, реакція держави повинна бути жорсткою", — вважає Подоляк.

Тим часом посередники в підпільній угоді стверджують, що вакцина справжня — це препарат виробництва BioNTech і Pfizer. Однак Подоляк у це не вірить.

"Коли продають підроблені прикраси, теж завжди стверджують, що золото справжнє. Ви таким твердженням теж повірите? Треба ж хоч трохи критично підходити до оцінки інформації. Вакцина від Pfizer вимагає дуже строгих і складних умов транспортування при мінус 70 градусах. Це спеціальне обладнання, спеціальні інструменти. До того ж, у тих країнах, де вакцинація таким препаратом уже почалася, існує дуже строгий контроль. Навіть якщо десь зникли б сотні доз, це стало би відомо. Поки ця історія виглядає як фейк або прояв чиєїсь аферистичної активності. У будь-якому випадку, фінальну відповідь повинні дати правоохоронці", — резюмував радник глави Офісу президента.

Нагадаємо, раніше бізнесмен Михайло Бродський заявив, що низка народних депутатів і представників уряду таємно вакцинувалися проти COVID-19 нелегально ввезеною в Україну з Ізраїлю вакциною Pfizer. За його даними, вони платили за щеплення по 2,5 тисячі євро. За його словами, серед щеплених — нардеп Михайло Радуцький і прем'єр Денис Шмигаль.

У відповідь на це Шмигаль заявив, що готовий зробити щеплення від коронавірусу і зробить це власним коштом, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде в клініки.

У свою чергу, нардеп Радуцький сказав, що не має наміру коментувати цю маячню і зробить щеплення публічно, як тільки вакцина стане офіційно доступною в Україні.

    Реклама на dsnews.ua