• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Подоляк "злив" третє і четверте питання Зеленського до українців

Реклама на dsnews.ua

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів, якими будуть третє і четверте питання президента Володимира Зеленського до українців

Про це він розповів в коментарі виданню "Страна" у четвер, 15 жовтня.

Як повідомив Михайло Подоляк, третє питання буде стосуватися скорочення депутатського корпусу до 300 депутатів із 450.

Четверте питання буде присвячено Будапештському меморандуму. Воно звучатиме так: "Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, прописаних у Будапешті, для забезпечення і відновлення територіальної цілісності?"

Нагадаємо, що згідно з Будапештським меморандумом, ядерні держави (Росія, Великобританія і США) гарантували суверенітет і територіальну цілісність України в обмін на відмову нашої країни від ядерної зброї.

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В межах опитування українцям поставлять п'ять питань, однак зміст їх усіх не було озвучено відразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент уже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя". Згодом стало відомо, що перше питання звучатиме так: "Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах?».

Друге питання буде стосуватися створення вільної економічної зони на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua