• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Підписання стратегічної Угоди між Україною та Британією: у Зеленського повідомили деталі та поділилися фото

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський разом із премʼєр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном в Лондоні поставили свої підписи під українсько-британською Угодою про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Зеленського, передає "ДС".

Так, Зеленський наголосив на виключній важливості цієї Угоди як нової основи для двосторонніх відносин, зокрема в контексті виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

«Сьогодні для України та Великої Британії історичний день: розпочинаємо новий етап стратегічного партнерства між нашими країнами», – сказав президент України..

Документом, вказують в ОПУ, запроваджуються відносини стратегічного партнерства та закріплюються основні напрямки співробітництва двох держав.

"Враховуючи відсутність між Україною та Великою Британією базового договору про дружбу, співробітництво та партнерство, закріплення загальнополітичних принципів двостороннього співробітництва та партнерства у новій Угоді має важливе стратегічне та практичне значення", — зазначають у пресслужбі.

Також вказано, що документ передбачає проведення щорічних засідань Діалогу стратегічного партнерства на високому офіційному або найвищому урядовому рівні з усіх аспектів двосторонньої співпраці.

Крім того, передбачено проведення засідань Торговельного комітету, який складатиметься з представників сторін.

Нагадаємо, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської у Лондонському Тауері з’явиться перший на території Великої Британії аудіогід українською мовою.

    Реклама на dsnews.ua