• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Подружка Портнова розповіла, що її розчарував Зеленський

Реклама на dsnews.ua
Екс-міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш заявила, що розчарувалася у Володимирі Зеленском, так як він, на її думку, не виконує свої передвиборні обіцянки

Свою думку вона висловила в ефірі програми "Максимум" на телеканалі НАШ, передає "ДС".

"У мене не було варіантів, як і у всіх українців, за кого голосувати у другому турі. Було "зло" - Петро Порошенко та "невідомість" - Володимир Зеленський. І ось ми з зла зробили крок у невідомість. Пройшов рік, і ми побачили, що рішуче пішли вперед і вниз. Сьогодні найбільш яскрава емоція, яка живе в мені за рік президентства Зеленського - це розчарування", - розповіла Лукаш.

На її думку, на сьогодні немає особливої різниці між президентами Порошенко та Зеленським.

"Мене розчарував повний відхід від обіцяного і ревізія передвиборчих обіцянок у всіх сферах життя. Якщо в гуманітарній сфері Зеленський для мене - це Порошенко "лайт", то в економічній сфері Зеленський - це Порошенко "хард". Він реалізував бажання закордонних партнерів, він ввів примусове позбавлення соціальних стандартів під назвою "верифікація", а його колеги замахнулися на стандарти свободи слова. Я не бачу особливої різниці між Зеленським і Порошенка", - сказала Лукаш.

Нагадаємо, ГПУ розслідувала кримінальну виробництво за підозрою Лукаш та її заступника Юрія Іващенка у скоєнні кримінальних порушень, передбачених ч. 5 ст. 191, а також ст. 366 Кримінального кодексу україни - службове підроблення. Мова йшла про заволодіння коштами держбюджету на суму 2,5 млн грн. 20 листопада 2017 року екс-генпрокурор Юрій Луценко заявив про недостатність доказів у провадженні щодо Лукаш.

11 жовтня 2019 року стало відомо, що екс-міністр юстиції Олена Лукаш, підозрювана у розкраданні бюджетних коштів, була викликана на допит в ГПУ. Допит призначено на 14.00 17 жовтня. Лукаш повинна була з'явитися до старшому слідчому з особливо важливих справ.

Після цього колишній заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов, який працював разом з Лукаш в команді побіжного президента, поінформував про подачу в Держбюро розслідувань заяви щодо слідчого управління спецрозслідувань ГПУ.

"Пан Генеральний прокурор, ми Вам пропонували протягом доби звільнити слідчого, який невдало відправив порядку Олені Лукаш. Раз Ви не розчули, ловіть від нашого колеги Юрія Іващенка юридичний документ. Його суть у тому, що це справа Ви довірили слідчому, якого ми звинувачуємо в цілій серії злочинів", - написав скандальний юрист.

    Реклама на dsnews.ua