• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Прикордонники затримали хасида за спробу незаконно потрапити в Україну

Реклама на dsnews.ua

Один з хасидів, який застряг на українсько-білоруському кордоні, спробував незаконно перейти кордон, обійшовши пункт пропуску "Нові Яриловичі", але був затриманий прикордонниками

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

Порушником виявився громадянин Ізраїлю 1978 року народження.

"Для порушення кордону він навіть вибрав болотисту місцевість, ймовірно сподіваючись, що на такому напрямку йому це точно вдасться", — йдеться в повідомленні.

На чоловіка був складений акт, а також йому заборонили в'їзд в Україну терміном на п'ять років. Він уже примусово повернутий на суміжну сторону.

Як писала «ДС» 15 вересня сотні паломників-хасидів, які намагалися потрапити в Україну незважаючи на обмеження в'їзду, продовжували перебувати на кордоні між українським і білоруським пунктами пропуску.

В Офісі президента повідомили, що ситуація на українсько-білоруському кордоні, де знаходяться сотні паломників-хасидів, повністю контрольована, у Держприкордонслужби досить сил і засобів для надійної охорони державного кордону.

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Ар'є Дері попросив президента України Володимира Зеленського пропустити в країну хасидів, які застрягли на кордоні України і Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua