• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Показання Януковича дали Генпрокуратурі великий арсенал роботи, — Горбатюк

Реклама на dsnews.ua
Генеральна прокуратура в ході дачі свідчень екс-президентом Віктором Януковичем отримала великий арсенал роботи

Про це, як передає "ДС", в інтерв'ю програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною" розповів глава Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

За його словами, ці свідчення можуть бути використані не тільки в справі проти "беркутівців", яким Янукович проходив свідком, але і у виробництві, в якому екс-президент виступає підозрюваним.

"Ми надішлемо суд (ростовський - ред.) клопотання з метою отримати копії свідоцтв, щоб передати їх слідству і провести детальну перевірку. І їх користь - саме в цьому, якими б вони не були. Звичайно, детальні свідчення - більш важливі. Їх легше перевірити на відповідність реальним обставинам справи. До того ж той обсяг інформації можна піддати психологічної експертизи для виявлення яких-небудь емоцій або ознак неправдивості. Тобто ми отримали великий арсенал того, з чим можна працювати. До цього ми взагалі нічого не мали", - розповів Горбатюк.

Також він заявив, що Генпрокуратура готує клопотання про допит Януковича в якості підозрюваного.

"Враховуючи те вікно, що відкрилося з Російської Федерації, і дозвіл на проведення слідчих дій, ми готуємо клопотання про допит Віктора Януковича вже як підозрюваного. Тепер правоохоронним органам Російської Федерації буде складніше нам відмовляти", - сказав Горбатюк.

Як повідомляла "ДС", 28 листопада у Святошинському райсуді Києва в режимі відеозв'язку з Ростовським обласним судом відбувся допит екс-президента України Віктора Януковича як свідка у справі п'ятьох колишніх "беркутівців", обвинувачених у розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року.

    Реклама на dsnews.ua