• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Поки світова спільнота не змусить РФ піти з Донбасу та Криму, війна не закінчиться, — Кравчук

Мінський процес з 7 років не дав жодних реальних результатів, а переговорний процес має бути доповнений активнішими і жорсткішими діями

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в інтервʼю DW, передає "ДС".

"На жаль, Мінський процес за 6-7 років не дав реальних результатів. Війна триває, і ми зараз ведемо роботу з її наслідками: обмін полоненими, робота КПВВ, різні гуманітарні проблеми. Але ж причина залишається. Причина — це війна. Ми не змогли домогтися серйозних кроків до миру. І я кажу це серйозно. Як би Україна не прагнула цього, але поки світова спільнота за активної участі України не змусить Росію піти з Донбасу і Криму, війна не закінчиться", — зазначив Кравчук.

Він також спростував тезу щодо того, що Україна нібито намагається вийти з Мінського переговорного процесу.

"Ні, ми так питання не ставимо. Ми ставимо питання про те, що Мінський переговорний процес має бути доповнений більш жорсткими, більш активними, більш системними діями. Наприклад, ми хочемо вести переговори, якщо та сторона також хоче цього. Якщо вони стріляють, то ми відповідаємо тим же. Ми не можемо спостерігати за тим, як нас вбивають, і називати це провокацією. Це реальні військові дії, які призводять до загибелі наших людей", — додав глава української делегації в ТКГ.

Нагадаємо, нещодавно Кравчук заявив, що попри зусилля пʼятого та шостого президентів України, домовитися з Російською Федерацією про мир на Донбасі виявилося неможливим.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua