• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Поліція буде працювати в посиленому режимі 14 жовтня

Поліція переходить на посилений режим несення служби у зв'язку з проведенням масових заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Національної поліції Ігор Клименко на розширеній нараді, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Нацполіціі.

Клименко зазначив, що 14 жовтня заплановано проведення низки масових заходів, зокрема, з нагоди 79-ї річниці створення Української повстанської армії, Дня Козацтва, Дня захисника і захисниці України, а також релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

"Велика кількість масових акцій пройде не тільки в місті Києві, а й по всій Україні. Але найбільш чисельні акції пройдуть у столиці. Наше основне завдання — забезпечити охорону порядку, безпеку наших громадян. Відтак робота всіх правоохоронних підрозділів повинна бути чітка і злагоджена", — зазначив глава Нацполіціі.

Також до несення служби по забезпеченню громадської безпеки будуть залучені співробітники груп швидкого реагування патрульної поліції, поліції діалогу, кінологи і вибухотехніки.

Як повідомляє "ДС", 14 жовтня в центрі Києва заплановані заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України, в зв'язку з чим в роботі громадського транспорту можливі зміни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua