• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Поліція буде сильніше патрулювати центр Києва через протести під Радою

Реклама на dsnews.ua

Поліція Києва посилила заходи безпеки в урядовому кварталі столиці через заплановані масові акції в центрі міста

Про це йдеться в повідомленні на сайті Нацполіціі, передає "ДС".

"У центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, в тому числі під будівлею Верховної Ради і іншими органами державної влади. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування", — зазначено в повідомленні.

Відзначається, що можливе обмеження руху на окремих вулицях, оскільки організатори заходів анонсували проведення ходи до установ органів влади.

Поліція закликає організаторів і учасників акції дотримуватися закону, дотримуватися карантину і не порушувати громадський порядок.

Як писала «ДС», на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також була скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв'язку із зростанням цін на комунальні послуги пройшов ряд протестів в різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Житомирщині. Акції супроводжувалися перекриттям автошляхів.

У контексті ситуації з тарифами прем'єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня виступить на засіданні погоджувальної ради, а 26 січня буде присутнім на пленарному засіданні Верховної Ради.

    Реклама на dsnews.ua