• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Поліція каратиме за саботаж місцевою владою карантину в "червоній зоні"

Реклама на dsnews.ua

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила поліції реагувати на факти невиконання місцевою владою вимог карантину в регіонах "червоної зони"

Про це повідомив у своєму Facebook міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає "ДС".

"Було доручено Національній поліції, Держпродспоживслужбі у разі встановлення факту невиконання місцевими органами виконавчої влади та/або місцевими органами самоврядування протиепідемічних заходів на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), де встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, вжити відповідних заходів державного реагування та про результати протягом тижня поінформувати Кабінет Міністрів", — написав він.

Крім того, поліція і Госпотребслужба спільно з Міністерством освіти і науки та місцевими органами влади мають подати на наступне засідання Комісії інформацію про кількість дошкільних установ і навчальних закладів, які працюють на території регіону з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки.

Також головам регіональних комісій з ТЕБ та НС доручено провести позачергові засідання, а про результати в одноденний термін поінформувати Державну службу з надзвичайних ситуацій, яка в триденний термін подасть узагальнені матеріали в Кабінет міністрів.

Як повідомляла "ДС", з 7 вересня в Україні почав діяти новий розділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. "Червоний" рівень встановлений в 29 адміністративно-територіальних одиницях, "помаранчевий" — в 89, "жовтий" — в 139.

    Реклама на dsnews.ua