• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Поліція посилила заходи безпеки у Києві. Одну людину біля Ради вже врятовано від смерті

Реклама на dsnews.ua

Правоохоронці посилили заходи безпеки у Києвеі через проведення у центрі масових акцій, зокрема під будівлею Верховної Ради

Про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції, інформує "ДС".

"Відповідно до раніше поданих заявок сьогодні у центральній частині Києва анонсоване проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради України. Поліція посилила заходи безпеки", — йдеться у заяві.

Зранку біля Верховної Ради України одному з учасників заходу стало зле. Військовослужбовці Національної гвардії України та поліцейські, які забезпечують там публічну безпеку та порядок одразу надали чоловіку першу домедичну допомогу до приїзду лікарів.

Правоохоронці надали першу домедичну допомогу учаснику акції в Києві,якому стало зле
Правоохоронці надали першу домедичну допомогу учаснику акції в Києві,якому стало зле

Також повідомляється, що організатори деяких заходів анонсували залучення автотранспорту до проведення акції і тому можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці.

У звʼязку з цим, правоохоронці попросили автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахування вищезазначеної інформації. Також поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок.

    Реклама на dsnews.ua