• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Поліція за тиждень здерла з українців 465 тис. грн штрафів за порушення маскового режиму

Реклама на dsnews.ua

Працівники поліції за тиждень склали 14 тис. протоколів за порушення маскового режиму в публічних місцях

Про це доповіли президенту Володимиру Зеленському сьогодні на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"У Національній поліції України поінформували, що за тиждень було складено 14 тис. протоколів за порушення маскового режиму в публічних місцях, до бюджету сплачено 465 тис. грн штрафів", — розповіли на Банковій.

Як повідомляла "ДС", 6 листопада Верховна Рада ухвалила закон, згідно із яким запроваджується штраф за перебування у громадських спорудах і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

За перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, встановлено штраф у розмірі від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн до 255 грн).

Штраф може стягуватися без суду, на місці вчинення адміністративного порушення за допомогою безготівкових платіжних пристроїв.

Накладати штрафи зможуть органи внутрішніх справ, Національна поліція, уповноважений орган охорони здоровʼя, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

    Реклама на dsnews.ua