• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Поліція залучить авіацію для боротьби з порушеннями на виборах

Реклама на dsnews.ua

Поліція з 12 жовтня переходить на посилений режим несення служби у зв'язку з підготовкою та проведенням виборів до місцевих органів влади, які призначені на 25 жовтня

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МВС.

"Виходячи з розрахунків для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів буде залучено майже 140 тис. правоохоронців. Передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки", — заявив він.

Яровий підкреслив, що оскільки виборчий процес проходить в умовах пандемії коронавірусу, особлива увага приділяється засобам індивідуального захисту правоохоронців.

"Особовий склад повністю забезпечений засобами захисту, проте через особливості несення служби, на сьогодні у системі МВС хворих на коронавірус 246 осіб за добу. Тому ми будемо залучати резервні групи правоохоронців центрального апарату Нацполіції, курсантів ВНЗ та поліцейських з обласних управлінь", — зазначив він .

За словами заступника міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова, в регіонах створені оперативні резерви для реагування на виклики і загрози, які можуть статися в рамках проведення виборів.

"Щоб підвищити ефективність реалізації формування резервів, і безпосереднього реагування у рамках виборчої кампанії планується залучати нашу авіацію. Ми плануємо залучати всі наявні сили та засоби авіації системи МВС — літаки та гелікоптери. Наявність гелікоптерів дозволить реагувати на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг", — сказав Гончаров.

Як повідомляла "ДС", поліція відкрила 11 кримінальних справ за фактом реєстрації кандидатів-двійників на місцеві вибори в Україні.

    Реклама на dsnews.ua