• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Політичний експерт пояснив, чому довіра до Кличка та Разумкова стала проблемою для Банкової

Низький антирейтинг і високий рівень довіри українців до Кличка і Разумкова може стати серйозною проблемою для Офісу президента, коли почнуться вибори

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю виданню "Ділова столиця" заявив політолог Олексій Голобуцький.

"Памʼятається, у весняному опитуванні "Рейтингу" у Разумкова, Кличка і ще у когось були найнижчі антирейтинги. Якщо вибори глави держави відбудуться, як їм належить, через 2,5 роки, ми розуміємо, що на той час президент вже буде набагато менш популярний, тоді довіра до Разумкова і Кличка стає для Банкової серйозною проблемою", — вважає Голобуцький.

Політолог зазначив, що зараз немає ніяких причин для зростання президентського рейтингу.

"Ми бачимо, що рейтинг виріс на якихось 2%, плюс технічна похибка. Таке враження, що ця соціологія робиться для одного читача. Я не бачу підстав для зростання рейтингу Зеленського. Через візит до Байдена? Або парад на 24 серпня? Що людей турбує, згідно соціології? Тарифи, ціни, безпека. Що з цього змінилося в позитивну сторону? Нічого. Єдина тенденція, про яку можна говорити, — рейтинг не падає", — сказав Голобуцький.

Він також додав, що не бачить підстав і для підвищення рівня підтримки партії "Слуга народу".

"Не бачу в них причин для зростання, хіба що водіння у пʼяному вигляді представника партії якось "піднімає" їх рейтинг. Якщо без жартів, то, можливо, люди вперто не хочуть розчаровуватися, шукають якісь зачіпку", — підсумував він.

    Реклама на dsnews.ua