• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Політика Офісу президента щодо виборів мера Харкова глибоко помилкова, — політтехнолог

Підхід Офісу Президента до позачергових виборів мера Харкова виявився провальним, і часу на виправлення помилок у регіональній політиці залишилося дуже мало

Ігор Терехов
Ігор Терехов
Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму блозі на Цензор.нет пише політтехнолог, лідер партії "Національна платформа" Катерина Одарченко. Раніше стала відома інформація, що на підтримку одного з кандидатів на посаду харківського міського голови Ігоря Терехова висловився лідер так званої "ДНР" Денис Пушилін. Терехов обіймає посаду секретаря міськради Харкова, і глава сепаратистів, зокрема, високо оцінив його зусилля і результати в протистоянні "націоналістам".

На думку експерта, історія виходить вкрай скандальною, оскільки "Терехов позиціонує себе як кандидата, який влаштовує президента Володимира Зеленського", і в Офісу глави держави це не викликає заперечень.

"Заступник глави ОП Кирило Тимошенко, відповідальний за регіональну політику, неодноразово прямим текстом підтримав кандидатуру Ігоря Терехова. В останній раз він це зробив в інтервʼю виданню" Форбс ", яке вийшло 4 серпня, через два дні після виходу інтервʼю Пушилін Денис Володимирович", — пише Катерина Одарченко.

Більш того, заступник голови Офісу Кирило Тимошенко характеризував Ігоря Терехова як проукраїнські налаштованого. А тепер "за логікою Офісу Президента виходить, що Пушилін Денис Володимирович — проукраїнський", якщо вже він схвалює те, що в Харкові робить Ігор Терехов, якого Кирило Тимошенко вважає проукраїнським.

На думку політтехнолога, в ОП свого часу зробили помилкові висновки щодо особистості Ігоря Терехова, оскільки відомо, що він був причетний до організації на початку 2014 року мітингу в Харкові, в якому брали участь сепаратистські налаштовані особи. А тепер вже реальні сепаратисти схвалюють те, що Терехов робить зараз.

Катерина Одарченко вважає, що підтримка Офісом Президента кандидатури Ігоря Терехова говорить про некомпетентність осіб, які відповідають в ОП за регіональну політику. І вказує, що на виправлення помилок і запобігання небезпечних наслідків цих помилок залишилося мало часу.

Позачергові вибори міського голови Харкова призначені на 31 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua