• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Політолог: Ініціатори скандальних рішень облради мабуть захищають свої корупційні схеми

Реклама на dsnews.ua
Заяви губернатора Київщини А. Горгану про багатомільйонні розкрадання і подальше за цим голосування фракцій, що визнала незадовільною роботу КОДА, наводить на думку про причетність до корупції тих, хто активно включився в боротьбу маніпулятивну

Про це заявив політичний експерт Кирило Сазонов в ефірі "Громадського радіо".

Коментуючи щорічну промову президента в парламенті, політолог навів у приклад протистояння в Київській обласній раді. Характеризуючи нинішню владу, Сазонов зазначив, що одні і ті ж чиновники роками сидять в кріслах, вибудовують родинні вертикалі і "приватизують" бюджети. Як тільки губернатор Олександр Горган заявив про невтішні результати перевірки всіх об'єктів області, на будівництво і ремонт яких виділялися бюджетні гроші, і, виявивши порушення, пообіцяв жорсткі розбірки, депутати занервували.

За словами експерта, варто було тільки розворушити осине гніздо, ліквідувати корупційні схеми, як відразу зібрався обласна рада і ухвалила скандальні рішення. Подібні дії деяких депутатів київської облради відразу ж наводять на думку, що більший опір чинять ті, хто причетний і захищає свої схеми. Не дарма кажуть, що найкращий захист це напад.

"Робота всієї адміністрації було визнано незадовільною, хоча, за великим рахунком, це чистої води маніпуляція. Мери міст області вчора одноголосно підтримали губернатора. Тобто, депутати фактично виступили проти боротьби з корупцією", - дивується Кирило Сазонов.

Політолог вважає, що така ситуація присутня в більшості місцевих органів влади: "Під час процесу децентралізації руйнуються усталені корупційні схеми чиновників середньої ланки, йде шалений спротив, оскільки їх відривають від годівниці".

"У даній ситуації, звичайно, губернатор губернатором, президент президентом, зараз багато буде залежати від роботи національної поліції, прокуратури, СБУ, які повинні ці схеми викорчувати, тому що від корупції і продажності, будемо чесними, до вербування і зради один крок", - резюмував експерт. Також цю ситуацію політичний експерт прокоментував на сторінці в Facebook.
Нагадаємо, що місяць тому А. Горган провів масштабну перевірку всіх об'єктів області, на ремонт і будівництво яких виділялися бюджетні кошти. За результатами цієї перевірки були выкрыты розкрадання на сотні мільйонів гривень про що губернатор заявив на своїй сторінці в Facebook.

    Реклама на dsnews.ua