• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Політолог пояснив, чому росіяни досі не скинули Путіна

Реклама на dsnews.ua

Багаторічний глава Кремля Володимир Путін використовує особливості російського менталітету для того, щоб залишатися при владі

Про це під час круглого столу Українського інституту майбутнього на тему: "Донецький тупик. Чи можна використовувати Навального і вибори в Держдуму на користь України?" розповів політолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

Так, він відповів на питання, чи зможуть акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального вплинути на поведінку Кремля щодо України.

"Російський режим вже втратив ознаки легітимності і вже навіть не намагається їх зберегти. Давайте не забувати, що Путін завжди був популярним політиком і все що він робив насамперед в напрямку зовнішньополітичному — людина, яка будує такий палац в Геленнджіке, не думаю, що він фанат якийсь російської ідеї і імперець в такому терміні 19 століття — він розуміє свій народ", — сказав він.

Голобуцький також прокоментував заяви президента України Володимира Зеленського про те, що економічне процвітання України прискорить повернення під її юрисдикцію окупованих територій.

"Ця проблема, вона настільки глибока, настільки пов'язана з ментальністю, з природою взагалі. Російський народ готовий жити в л**ні, грубо кажучи, по вуха. Це не розуміють, європейці, німці, багато хто не розуміє, а Путін це розумів, тому що він росіянин. Він прекрасно розумів, главою якої держави він ставав 20 років тому і зараз він це використовує ", — сказав політолог.

За його словами, зараз ситауція змінюється, але "не в кращий бік для України".

"Він (Путін — "ДС") дійсно набрид, Це нормально психологічно — люди втомилися за 20 років. Зростає покоління, яке практично виросло при ньому, не було іншої епохи", — сказав Голобуцький.

Політолог додав, що гасло Путіна "Головне, щоб не було, як в 90-х" для людей, яким зараз 20-30 років нічого не означає.

"Це порожній звук", — зазначає Голобуцький

Він також додав, що людина, яка замінить Путіна на посту президента Росії, може бути для України не менш небезпечною, ніж сам Путін.

Нагадаємо, 18 січня Хімкінський суд Москви, засідання якого пройшло в відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій. 19 січня російський Фонд боротьби з корупцією (ФБК), очолюваний Навальним, оприлюднив розслідування про " палац Путіна " в Геленджику (Краснодарський край), на зведення якого, за даними ФБК, було витрачено 100 млрд рублів (більше $ 1,3 млрд).

У Кремлі розслідування назвали "нісенітницею", "голослівними звинуваченнями" і "компіляцією", а його авторів — "шахраями". Тим часом 23 січня в багатьох містах Росії, а також за кордоном пройшли масштабні акції протесту на підтримку Навального і проти чинної російської влади на чолі з Путіним.

    Реклама на dsnews.ua