• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Польща готова підтримувати прагнення України до ЄС і НАТО, — Зеленський

Польща готова всебічно підтримувати європейські та євроатлантичні прагнення України

Польща готова підтримувати прагнення України до ЄС
Польща готова підтримувати прагнення України до ЄС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві, передає "ДС".

Як зазначив Зеленський, під час переговорів польський колега вкотре наголосив на підтримці європейських та євроінтеграційних прагнень Української держави.

"Це дуже важливий сигнал. Я вдячний за те, що Польща на чолі з президентом Дудою завжди захищає наш суверенітет і нашу територіальну цілісність і не визнає окупації українського півострова", — сказав президент України.

Він також зауважив, що питання щодо історії, які виникли між двома країнами, невдовзі будуть вирішені, оскільки цього прагнуть обидві сторони.

"Тому що ми дійсно один одного прекрасно розуміємо", — наголосив Зеленський.

Він також додав, що запросив Анджея Дуду до участі в саміті Кримської платформи, який відбудеться під час святкування 30-річчя незалежності України в серпні цього року.

"Для нас це також дуже важливо, тому що це буде перший важливий саміт за участю наших друзів і партнерів, повʼязаний з деокупацією українського півострова Крим", — сказав Зеленський.

Як писала "ДС", під час зустрічі у Варшаві 3 травня Володимир Зеленський і Анджей Дуда підписали декларацію про європейське майбутнє України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua