• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Польща отримає ширший доступ до об'єктів приватизації в Україні: підписано угоду

Реклама на dsnews.ua

У Києві у присутності президентів України та Польщі Володимира Зеленського та Анджея Дуди відповідно підписано договір щодо розширення доступу до об’єктів приватизації в Україні

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента України, передає "ДС".

Підписання угоди
Підписання угоди

"У присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко та голова Державної компанії Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG) Єжи Квєцінський підписали Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем конфіденційної інформації про об’єкти приватизації між Фондом державного майна України та польською державною нафтогазовою компанією Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A", — зазначено у повідомленні.

Зазначається також, що документ дасть змогу компанії PGNiG на умовах конфіденційності отримати широкий доступ до інформації про об’єкти приватизації, щоб із повнотою знань про активи включитися в боротьбу за них.

"Початок співпраці ФДМУ з PGNiG має дати сигнал інвесторам інших країн, що Україна відкрита до інвестицій", — вказують в ОПУ.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда з дружиною Агатою у неділю, 11 жовтня, прибув з триденним візитом до України.

    Реклама на dsnews.ua