• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Допомагав Губарєву: Чим відомий ексрегіонал Левченко, котрий повернувся до України

Колишній народний депутат від Партії регіонів Микола Левченко відомий тим, що ненавидів українську мову і допомагав сепаратистові Павлу Губарєву

Микола Левченко. Архівне фото
Микола Левченко. Архівне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це написав у Facebook журналіст, член української делегації в ТКГ Денис Казанський, передає "ДС".

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Левченко виграв позов у Європейському суді з прав людини і вже повернувся в Україну. ЄСПЛ зобов'язав Україну виплатити компенсацію ексрегіоналу в сумі 1100 євро.

"Саме Микола Левченко 28 лютого 2014 року допоміг Павлу Губарєву озвучити свій «ультиматум» на сесії Донецької міської ради. Після цього в Донецьку почалися заворушення, які пізніше переросли в бойові дії", — написав Казанський, коментуючи повернення екснардепа в Україну.

"Що мене найбільше вражає в таких персонажах, як Левченко, це їхня ненаситність. Левченко завжди відрізнявся досить печерними українофобськими поглядами. Називав українську мову «мовою анекдотів» і говорив, що єдиною державною мовою в Україні має бути російська. Виступав за федералізацію. Навесні 2014 року закликав жителів Донбасу боротися з «київською хунтою» і захищати землю від "фашистських радикалів", — додав журналіст.

За його словами, мрія Левченка збулася в Донецьку: там заборонено українську мову, а російську оголошено "державною". Але екснардеп туди чомусь не їде.

"Фашистів" прогнали. "Київську хунту" побороли. Донецьк цілком і повністю під владою Москви і русского міра. Одним словом — насолоджуйся. Але ні! Чомусь жити в «республіці мрії» такі «патріоти Донбасу» не хочуть. І їдуть у ненависний Київ, де «українізація» і «радикали», до тієї самої «хунті», з якою закликали боротися. Це ж якась шизофренія", — обурився Казанський.

"Натурально, сарана в людській подобі, яка вижирає все, що бачить навколо. А потім перелітає зі спустошеної землі на нові ділянки, щоб і там знищити все під корінь", — додав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua