• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Допомогу від "Української команди" вже отримали понад 131 000 людей, - Палатний

Понад 131 тисяча людей отримала допомогу від Волонтерського штабу "Українська команда" з початку широкомасштабного вторгнення

Артур Палатний
Артур Палатний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний на зборах організації, передає "ДС".

"Допомогу від "Української команди" отримали понад 131 тисяча людей з початку широкомасштабного російського вторгнення. Загальна вартість допомоги склала більше 110 мільйонів гривень", — зазначив Артур Палатний.

За словами Артура Палатного, всього було відправлено понад 650 тонн вантажів допомоги цивільному населенню та військовим.

"Один з головних напрямків нашої роботи — допомога нашим військовим, які боронять українську землю. Завдяки проєкту "Бандерпечі" нам вдалось зігріти понад 12 тисяч військових. Також в рамках нашого проєкту "Тепло на фронт" ми передали понад 22 000 індивідуальних зігріваючих наборів для наших бійців", – повідомив Палатний.

Також, керівник Волонтерського штабу розповів про інші напрямки роботи "Української команди", зокрема про десятки переданих автомобілів, квадрокоптерів і тепловізорів, а також сотні одиниць форми для Сил оборони України.

"Ми пройшли складний шлях. Але найскладніший попереду. В нас залишається завдання номер один – сприяння та допомога ЗСУ. І так ми обов'язково переможемо! Вже перемагаємо!" — наголосив Артур Палатний.

    Реклама на dsnews.ua