• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Попри відсутність препаратів, Зеленський вимагає чітких термінів і детальної програми вакцинації

Президент Володимир Зеленський дав завдання якнайшвидше представити детальну програму вакцинації проти COVID-19 в Україні

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу ОПУ.

У Зеленського очікують, що вакцинація в Україні може розпочатися з лютого. Президент наголосив, що програма вакцинації в Україні має містити детальний план по кожній області.

«Треба визначити кількість вакцин, чіткі терміни вакцинації, перелік категорій населення, які мають вакцинуватися в першу чергу. Також має бути налагоджена система менеджменту та логістики вакцини, зокрема створені електронні системи запису, фіксації, місць щеплень, та розподіл поставок», – зазначив глава держави.

У президента хочуть проаналізувати ситуацію з тими, хто вже перехворів на COVID-19, аби визначити, коли цю категорію людей потрібно вакцинувати.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року МОЗ уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

    Реклама на dsnews.ua