• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Порошенко: Ми не дамо демонтувати демократію, Україну й українську державність

Українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в Україні авторитарний режим

Петро Порошенко
Петро Порошенко
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив на своїй сторінці у Facebook п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу партії.

"2022 почався з "чорних лебедів". Попри свята, ми уважно спостерігаємо як за подіями в Казахстані, так і за зустріччю радників Нормандського формату, яка має пройти без участі України та ще й у Москві. І за безпековими консультаціями НАТО з Росією, які мають відбутися незабаром", – зазначив Порошенко.

Сьогодні слід, незважаючи на тривалий святковий період, багато зробити задля активізації західної підтримки нашої держави, працювати з європейськими та американськими партнерами – наголошує п’ятий президент.

"Дивно, що в дні такої напруги виконувач ролі президента постить відосик, що залишилося за кадром новорічного відосика. Він розважається з цуциками в спортзалі, з Єрмаком у Гуті. Відпочиває в Буковелі разом із Коломойським, своїм годфазером і головним вигодонабувачем від перебування Зеленського в Офісі президента", – зазначає лідер партії.

"Коли при владі неадеквати, опозиція має діяти ще активніше. Тому наступний тиждень – із 10 по 15 січня – працюватиму в Європі над захистом України від російської агресії та підтримкою демократії в нашій країні", – повідомив Петро Порошенко.

"17 січня я, як і обіцяв, повернуся до Києва, аби з’явитися у суді та провести зустріч із Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом. Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні", – зауважує Порошенко.

"Впевнений, українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в Україні авторитарний режим. Ми не дамо демонтувати демократію, Україну і українську державність", – резюмує п’ятий президент.

    Реклама на dsnews.ua