• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Порошенко назвав дискусію про військовий парад до Дня Незалежності, затіяну Зеленським, помилковою

Реклама на dsnews.ua

Військовий парад на честь Дня Незалежності України не може бути предметом політичних суперечок. Він об'єднує і цементує країну

Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Twitter п'ятого президента України, народного депутата фракції "Європейська солідарність" Петра Порошенка, передає "ДС".

"Незалежність не впала нам з неба. Цінувати її ми почали тільки тоді, коли незалежність виявилася під загрозою через російську агресію. На моє переконання, дискусія щодо військовому параду, особливо та, що була затіяна (президентом Володимиром Зеленським -"ДС") Зеленським, — хибна", — написав він у соцмережі.

За словами Порошенка, "армія, воїни, люди в погонах, волонтери, добровольці — в Україні це ті, хто має високий рівень довіри людей і на сході, і на заході".

"І це те, що об'єднує людей, міцно цементує країну. Парад не може бути предметом політичних суперечок", — підкреслив п'ятий президент України.

"Хтось боїться нагадувати, що це наша команда побудувала армію? Хтось боїться нагадувати, в якому стані ми прийняли ЗСУ в 2014 році? Але це правда, і я цим пишаюся", — додав Порошенко.

Нагадаємо, на Софійській площі в Києві під час офіційних урочистостей з нагоди 29-ї річниці Незалежності України відбувся концерт, участь в якому взяла Вєрка Сердючка (Андрій Данилко), Потап, Оля Полякова та інші зірки української естради

Петро Порошенко заявив, що саме в Залі пам'яті Міністерства оборони повинні починатися всі святкові заходи до Дня Незалежності України, адже саме тут згадують про українських героїв, які віддали свої життя, щоб Україна відбулася як держава, а її незалежність мала можливість існувати.

Порошенко також додав, що Володимир Зеленський не розуміє значення військового параду на День Незалежності України для суспільства і армії в країні.

    Реклама на dsnews.ua