• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Порошенко пояснив, чому Україні терміново потрібна Служба финрасследований

Реклама на dsnews.ua
В Україні необхідно ефективно розподілити функції силовиків в контактах з бізнесом, а тому розгляд та прийняття закону про Службу фінансових розслідувань має відбутися якомога швидше

Про це 14 вересня заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко підкреслив, що одним із пріоритетів влади є захист і підтримка середнього класу в Україні.

"Від чого зараз страждає середній клас? В першу чергу - несправедливі суди. У другу чергу - тиск силовиків", - зазначив він.

"Розкажіть мені навіщо влаштовувати "маски-шоу"? Чому спочатку робити "маски-шоу", а тільки потім відправляти запит на отримання інформації? Можна змінити порядок. Це буде більш ефективно", - додав Порошенко.

Президент висловив упевненість, що протягом короткого періоду часу розроблений законопроект запропонують бізнесу для обговорення.

"Не можуть десяток правоохоронних органів по черзі стукати в двері. Навіть не стукати, а виламувати двері бізнесу. Саме тому теза про створення Служби фінансових розслідувань є абсолютно назрілим", - сказав він.

Глава держави підкреслив, що розгляд і прийняття закону про Службу фінансових розслідувань має відбутися якомога швидше.

"Ми рішуче налаштовані на те, щоб сконцентрувати взаємодія правоохоронних органів і бізнесу", - резюмував Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua