• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Порошенко оголосив про закладі "тіньових" грошей в бюджет

Реклама на dsnews.ua
Економічна ситуація в Україні покращилася за рахунок детинизации економіки, що призвело до збільшення надходжень до держбюджету

Про це заявив президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Різко зросли доходи державного бюджету за рахунок детінізації, за рахунок боротьби з корупцією. Це яскраве свідчення того, що фінансові, тіньові потоки, які раніше живили корупціонерів і злочинців, на сьогоднішній день, нарешті, заведені в державний бюджет", - підкреслив він.

За словами Порошенка, значно зросла питома вага Євросоюзу в нашій зовнішній торгівлі і зараз він становить 40%.

Він зазначив, що політика децентралізації дозволила істотно збільшити доходи місцевих бюджетів та витрати, що направляються на розвиток. В окремих територіальних громадах вони зросли в 7-10 разів.

Порошенко нагадав про зростання мінімальної заробітної плати, істотне зниження ставки єдиного соціального внеску для роботодавців і скорочення кількості податків.

Президент додав, що запроваджена прозора система витрачання державних коштів шляхом публічного доступу до всіх витрат, а також введена система електронного адміністрування ПДВ та єдиного реєстру його відшкодування.

    Реклама на dsnews.ua