• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Порошенко поговорив з Боррелем про результати саміту ЄС-США

П’ятий президент, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко провів коротку зустріч з високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозепом Боррелем, під час якої сторони обмінялися думками щодо результатів саміту ЄС-США

Петро Порошенко та Жозель Боррель
Петро Порошенко та Жозель Боррель
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Європейської солідарності", передає "ДС".

"Україна залишається дуже високо в інтересах пана Борреля і як віце-президента Єврокомісії, і як людини, яка відповідає за зовнішні зносини і за безпеку", — зазначив Петро Порошенко в коментарі журналістам.

Своєю чергою, Порошенко закликав ЄС продовжувати політичний та санкційний тиск на Росію з метою припинення збройної агресії проти України та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Він також звернув увагу на вкрай загрозливу практику незаконної видачі російською окупаційною владою паспортів РФ на території ОРДЛО.

"Я отримав підтвердження, що пан Боррель планує відвідати Україну. Я йому наполегливо порадив, і він це повністю сприйняв, щоб візит не обмежився лише Києвом, а він особисто поїхав на лінію зіткнення, на фронт, і переконався в тому, як розвиваються події. Я думаю, що це полегшить скоординовану позицію Європейського Союзу по підтримці нашого суверенітету", — сказав Порошенко.

Порошенко також відзначив важливість участі Євросоюзу в установчому саміті "Кримської платформи" у Києві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua