• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Порошенко побував на передовій під Горлівкою

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні президент України Петро Порошенко проінспектував опорний пункт на передовій, в кілометрі від окупованій бойовиками Горлівки Донецької області

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко поспілкувався з військовослужбовцями Збройних Сил України, привітав їх з 25-ю річницею ЗСУ та вручив їм державні нагороди.

"Я дуже пишаюся, що за ці 2,5 роки ми створили такі Збройні сили, які є найсильнішими в Європі. Я пишаюся, разом з усім українським народом, такими Збройними силами. Сьогодні я тут, разом з вами, щоб подякувати вам за ту велику справу, яку ви робите", - зазначив президент.

Він також підкреслив, що український народ сьогодні довіряє своїй армії так само, як і церкви. "За ці 2,5 роки ми пройшли дистанцію, коли добровольці трималися тільки силою волонтерів, до армії, яка на сьогоднішній день є гордістю держави: своїм бойовим духом, своєю вмотивованістю, своїм патріотизмом, своїм професіоналізмом", - зазначив він.

Порошенко також зазначив, що на сьогоднішній зустрічі були присутні й ті, хто надає медичну допомогу і рятує життя нашим військовим, витягує з поля бою поранених, доставляє медикаменти і робить таку необхідну роботу, якої потребує наша армія.

"Я тут, щоб привітати вас з Днем волонтера, подякувати за ту велику роботу, яку ви робите. І зробити те, що держава має зробити - нагородити державними нагородами і бійців ВСУ, і наших волонтерів ", - сказав президент.

Президент також поспілкувався з волонтерами та вручив їм нагороди.

Як раніше повідомляла "ДС", у понеділок, 5 грудня, президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті відновленої телевежі на горі Карачун в Донецькій області.

    Реклама на dsnews.ua