• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Порошенко підтримує "Кримську платформу", але з реалізацією можуть виникнути проблеми

П'ятий президент Петро Порошенко назвав вірними ініціативи влади щодо роботи "Кримської платформи" для повернення захопленого Росією півострова, проте звернув увагу на те, що реалізувати деокупацію буде складно

Петро Порошенко
Петро Порошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Порошенко в Facebook, передає "ДС".

У грудні 2020 року Україна представила концепцію "Кримської платформи" Європейського союзу під час обговорення наслідків захоплення Криму.

"Кримську платформу" ініціювали як міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму і сприяння його деокупації.

За словами Порошенка, він готовий приєднатися до цих проєктів і процесів, однак має застереження до нинішньої влади від надмірного захоплення декларативними заходами, які можуть зруйнувати попередні досягнення міжнародної коаліції на підтримку України.

"Створення так званої Кримської платформи – правильне рішення, яке базується на стратегії деокупації Криму, впровадженій моєю командою.

Створення Кримської платформи – це правильно. Кримську платформу запропоновано в базових документах Європарламенту, які підготовлені за пропозицією України ще в 2016-му році. Проблема не в тому, щоб запросити представників або лідерів низки країн. Проблема в тому, щоб забезпечити механізм, який би реалізовував деокупацію Криму.

Я буду дуже щасливий, якщо саміт Кримської платформи буде успішний. Мені байдуже, хто це принесе в Україну – Порошенко, Зеленський, громадянське суспільство чи будь-хто", — зазначив Порошенко.

Створення так званої Кримської платформи – правильне рішення, яке базується на стратегії деокупації Криму, впровадженої...

Posted by Петро Порошенко on Saturday, February 27, 2021

Нещодавно про готовність приєднатися до "Кримської платформі" заявили Франція та Словаччина. Підтримали створення "Кримської платформи" також в Європарламенті.

Президент Володимир Зеленський 26 лютого своїм указом утворив Організаційний комітет з підготовки установчого саміту "Кримської платформи".

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак розраховує на поглиблення співпраці України з США по лінії "Кримської платформи".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua