• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Порошенко попросив сприяння Червоного Хреста звільнення в'язнів Кремля

Реклама на dsnews.ua
Президент України Петро Порошенко зустрівся зустрівся з головою Міжнародного комітету Червоного Хреста Петером Маурером

Про це повідомляє прес-служба президента України, інформує "ДС".

Сторони скоординували подальші кроки у питанні звільнення українських моряків, які були захоплені Росією в результаті чергового акту агресії 25 листопада та у відповідності з міжнародним гуманітарним правом мають статус військовополонених.

Президент України звернувся до голови МКЧХ з проханням вжити всі можливі заходи для дотримання Росією прав і свобод українських військовослужбовців, які гарантовані міжнародним правом.

Глава Української держави також закликав Міжнародний комітет Червоного Хреста посилити зусилля для визволення всіх українських заручників, включаючи Олега Сенцова, Романа Сущенко та Володимира Балуха.

В рамках зустрічі Президент України подякував Президента МКЧХ за зусилля, які робляться Комітетом для подолання гуманітарних наслідків тривалої російської агресії. Було відзначено, що гуманітарна операція в Україні залишається серед пріоритетних для МКЧХ в світі.

Нагадаємо, за словами Порошенка, Росія повинна виконати свої зобов'язання мінськими угодами, Україна не пробачить їй агресії.

    Реклама на dsnews.ua