• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Порошенко привітав українців з річницею дії безвиза

Реклама на dsnews.ua
П'ятий президент Петро Порошенко нагадав, що рівно три роки тому, 11 червня 2017 року, набула чинності угода про безвізовий режим між Україною і Євросоюзом

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Порошенко, передає "ДС".

"3 роки, як діє безвиз з країнами ЄС. 11 червня 2017 наша команда довела свою відповідальність і здатність реалізовувати складні стратегічні проекти в інтересах українського народу, незважаючи на бажання заблокувати процес надання безвізових з боку деяких прихильників Росії та антипатиків України" - зазначив Порошенко.

П'ятий президент висловив жаль, що "нинішній українській владі не вистачає лідерських якостей", щоб продовжити розпочатий його командою шлях.

"Навпаки - вони вголос говорять, що курс на членство в ЄС у Конституції їм заважає. Напевно, шкодить їм європейський ринок енергетики, чиста відновлювана енергія, відкриті закупівлі, європейська модель державної служби. Мабуть, тому з риторики перших осіб держави зараз зникло саме слово "Євросоюз". Але ми не дамо перетворити безвиз в безвыезд. Не дамо повернути Україну до політики багатовекторності і зупинити наш євроінтеграційний потяг", - заявив Петро Порошенко.

Він також додав, що вірить у те, що Україна буде в НАТО і в Євросоюзі і "ніщо, ніхто і ніколи нас не зупинить".

Нагадаємо, підписання угоди про безвізовий режим України з ЄС відбулося в Страсбурзі (Франція) 17 травня 2017 року, у присутності тодішнього президента України Порошенка і Антоніо Таяні, який обіймав посаду голови Європейського парламенту. Документ набрав чинності 11 червня того ж року.

    Реклама на dsnews.ua