• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Порошенко закликав ЄС дати відсіч спробам Росії використовувати її для зняття санкцій

Реклама на dsnews.ua
Європейський Союз повинен дати рішучу відсіч спробам Росії під прикриттям пандемії коронавіруса зняти санкції за агресію проти України

Про це написав лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко в листі президенту Європейської народної партії Дональду Туску, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу партії "ЄС".

Порошенко зазначив, що високо цінує незмінну підтримку з боку ЄС територіальної цілісності і суверенітету України. Він відзначив важливість активізації спільних дій з протидії російської пропаганди і дезинформації.

Порошенко переконаний, що Європейський Союз і Україна повинні скоординувати зусилля у подоланні наслідків епідемії.

П'ятий Президент України також розділили стурбованість керівників Євросоюзу щодо значних негативних ризиків, які несе епідемія коронавіруса для здоров'я і добробуту громадян, національних економік і об'єднаної Європи в цілому.

Порошенко підкреслив, що нинішня криза - це наш глобальний виклик, який ми можемо подолати тільки спільними скоординованими зусиллями - через поглиблення співпраці, обмін даними про вірус і кращими практиками протидії епідемії.

"ЄС може розраховувати на усіляку підтримку з боку України у спільній боротьбі з вірусом і його наслідками, у тому числі через залучення українських потужностей для виробництва вакцини, коли вона буде винайдена", - зазначив Порошенко.

Голова "Європейської Солідарності" зазначив, що як лідер опозиції закликає всі українські політичні сили об'єднатися задля протидії коронавіруса і його негативним соціально-економічним наслідкам.

Також Порошенко подякував Євросоюзу за своєчасну допомогу Україні у мінімізації наслідків епідемії для української економіки і системи охорони здоров'я.

"Криза в жодному разі не повинен підірвати ні основоположні принципи ЄС - спільний ринок, Шенгенську зону, спільні демократичні цінності, ні досягнення у відносинах між Україною та ЄС - Угода про асоціацію, економічної інтеграції, безвізовий режим", - зазначив Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua