• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Порошенко провів зустріч з Туском

Реклама на dsnews.ua
П'ятий президент Петро Порошенко зустрівся з колишнім главою Європейської ради, головою Європейської народної партії Дональдом Туском

Про це повідомляє прес-служба партії "Європейська солідарність", інформує "ДС".

Так, Петро Порошенко у Брюсселі висловив вдячність Європейському Союзу за тверде багаторічна єдність і солідарність з Україною в її боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності держави. Порошенко також підкреслив важливість продовження політики санкцій ЄС відносно Російської Федерації за агресію проти України, систематичний зрив мирного процесу на Донбасі і анексію Криму.

Також було висловлено застереження щодо спроб міжнародної реабілітації президента Росії Володимира Путіна без відповідних змін у поведінці Москви.

П'ятий президент України підкреслив важливість збереження і посилення проукраїнської коаліції для підтримки країни. Він звернувся із закликом забезпечити збереження українського питання серед ключових пріоритетів діяльності Європейського Союзу.

Зі свого боку президент Європейської народної партії запевнив у тверду підтримку України і зазначив нагальність продовження євроінтеграційного руху і неухильного дотримання демократичних норм і принципів.

Петро Порошенко і Дональд Туск обговорили перспективи розвитку відносин партнерства між Європейською народною партією та "Європейської Солідарністю".

    Реклама на dsnews.ua