• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Порошенко розкритикував бюджетну політику монобільшості: працюють на свої конверти, а не на інтереси людей

Бюджетна політика "Слуг народу" базується не на інтересах людей, а на лобіюванні тіньових доходів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер партії "Європейська Солідарність", п'ятий президент Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політика.

"Одна з найбільших проблем – це брехня. Якщо ви подивитесь на цей бюджет, згадайте – коли Гетманцев лобіював "лотерейку", коли Арахамія лобіював "ігорку", вони казали, що доходи бюджету будуть 7 мільярдів гривень. Скільки зараз заклали в доходи від "ігорки" і "лотерейки"? 700 мільйонів. Оце і є брехня, бо гроші йдуть в кишені "Слуг народ" у вигляді конвертів "20-40-50", які розносяться по залу", – заявив Порошенко.

При цьому він зазначив, що попри коронакризу сусідні держави показали значно вище зростання економіки, аніж Україна.

"Зростання економіки 2020 року в країнах ЄС наступне: у Польщі квартальний внесок 11%, в Естонії квартальний внесок 14%, а в Туреччині – 21% зростання економіки за квартал. Яке зростання в Україні на фоні кризи минулого року? 5%. Куди ми рухаємося? По всім цим питанням Україна за Зеленського демонструє регрес", – зауважив Порошенко.

"Я наголошую – ми ще в цьому році маємо захистити людей, виплатити 13-ту пенсію, захистити децентралізацію, яку ви пограбували, повернути заборгованість армійцям, додати позиції по субсидіям, і це все треба зробити зараз", – додав лідер "Європейської Солідарності".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua