• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Порошенко розповів, "хто кому курка і яйце": президента Зеленського породив і опікується ним олігарх Коломойський

Політика Володимира Зеленського, який став президентом України, породив олігарх Ігор Коломойський

Петро Порошенко
Петро Порошенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

 Так п’ятий Президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко відповів на одвічне запитання, "хто кому курка і яйце", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу політсили.

"У вчорашньому відосику я побачив, що Зеленський обурився філософським питанням, яке турбує людство вже більше 2 тисяч років – що первинне, яйце чи курка. Хто кого, вопрошає Зеленський, породив? Політики породили олігархів чи олігархи породили політиків? Володимире Олександровичу, гранично ясно, що політика Зеленського зачав, породив і опікується олігарх Коломойський", – наголосив Порошенко.

"Він, відповідно до інформації, яка стала відомою всьому світові, дав гроші "95 кварталу" і самому Зеленському на розкрутку. Гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку. Він разом з вами, Володимире Олександровичу, їх відмив. Він надав можливості каналу 1+1, де ви чи спільні власники, чи ви там були менеджером, для того, щоб ви розкрутилися. І зараз ви намагаєтеся, використовуючи можливості цього каналу, дурити людей. В це вже ніхто не вірить", – констатує Порошенко.

"Ви боїтеся застосовувати санкції проти Коломойського. Уже навіть не незаконні санкції РНБО, а хоча б дублювати американські санкції наших партнерів. І вам постійно це питання задають – в тому числі і у США", – нагадав Порошенко.

"Зараз із Коломойським ви розраховуєтеся через "Центренерго", через право закупівлі російської електроенергії. Через мирову угоду з НАК "Нафтогаз" Коломойський від вас має отримати мільярд доларів", – говорить лідер "Європейської Солідарності".

"Ви разом з вашим патроном Коломойським дуже дорого обходитеся Україні", – резюмує Петро Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua