• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Порошенко у соцмережах закликав підтримати збірну України і вітання "Слава Україні! Героям Слава!"

П’ятий Президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко закликав підтримати збірну України з футболу, а офіційне вітання української армії встановити на аватарку

Реклама на dsnews.ua

Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Слава Україні! Героям Слава! Це наше. І це — офіційне вітання української армії. Ми своє і своїх не здаємо. Це завжди було нашим гаслом. І не державі, яка веде агресивну війну проти України, скасовувати нашу Славу. Хоч Росія лише мріє "скасувати" Україну", — написав Порошенко.

"Давайте підтримаємо нашу збірну і нашу країну. Долучайтесь до нашої ініціативи в соцмережах", – закликав він.

Як повідомляла «ДС», національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі, на якій, зокрема, зображені обриси України, включаючи окуповані Росією Крим і території на сході, контрольовані підтримуваними нею бойовиками. Також на футболці присутні гасла "Слава Україні!" і "Героям слава!".

Пізніше Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) зобовʼязав збірну України прибрати патріотичний слоган "Героям слава" зі своєю екіпіровки на майбутньому Євро-2020.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, відома своїми пропагандистськими і антиукраїнськими заявами, привітала рішення УЄФА з приводу форми нашої збірної.

За словами спецпредставника МЗС з питань санкцій політики Олексія Макєєва, українські дипломати допоможуть УАФ у переговорах із УЄФА про повернення напису "Героям слава" на футболки збірної.

    Реклама на dsnews.ua