• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Збірна України зобов'язана прибрати з форми на Євро-2020 слоган "Героям слава", — рішення УЄФА

Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) зобов'язав збірну України прибрати патріотичний слоган "Героям слава" зі своєю екіпіровки на майбутньому Євро-2020

Форма збірної України
Форма збірної України / UAF.UA
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в УЄФА виданню Чемпіонат, передає "ДС"

Нагадаємо, на екіпіровку було нанесено карту країни з Кримом в її складі, а також слогани «Слава Україні» та «Героям слава».

Як повідомили в УЄФА, карта України на формі не порушує правил організації, оскільки ООН визнає відповідні кордони держави. Слоган «Слава Україні» також залишиться на екіпіровці, оскільки сам по собі може розглядатися як неполітичний. При цьому другий слоган — «Героям слава» — українці повинні будуть прибрати з форми, тому що в поєднанні з першим він несе явний політичний сенс.\

Раніше депутат Держдуми Росії Дмитро Свищев заявив, що УЄФА має заборонити збірній України виступати в патріотичній формі на чемпіонаті Європи.

Як повідомляла "ДС", офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала "обманкою" зображення карти України з окупованим Кримом на формі футболістів національної збірної.

УЄФА у відповіді на запит російських журналістів заявила, що форма збірної України з футболу відповідає всім правилам екіпіровки команд на Євро-2020.

Російський футбольний союз направив лист в УЄФА, в якому звернув увагу на неприпустимість "політичних гасел" на формі збірної України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua