• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Порошенко вшанував пам'ять українців та нагадав про російську агресію на Донбасі

П'ятий президент Петро Порошенко у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни згадав про усіх українців, які не повернулися додому, зникнувши у "кривавому мареві війни". Він також нагадав, що 8 років тому на сході України знову розпочалася війна

Петро Порошенко
Петро Порошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні лідера "Європейської солідарності" у Facebook, передає "ДС".

Він закликав вшанувати памʼять усіх українців, які тоді і зараз стали на захист своєї держави.

"Майже 8 років тому ворог під впливом руйнівних імперських амбіцій знову розпалив багаття війни на нашій землі. І знову герої, гідні слави своїх мужніх предків, зі зброєю в руках стали на захист своєї країни, щоб перемогти. Слава захисникам України усіх поколінь і Слава Україні!" – сказано у повідомленні.

Порошенко наголосив: незліченні жертви, руїни і спустошення – страшна ціна, яку довелося заплатити, у тому числі і нашому народові за підступну змову двох тоталітарних режимів Сталіна та Гітлера.

"Слава усім, хто мужньо боровся на усіх фронтах та у підпіллі. Усім, хто боровся проти тоталітаризму усіх кольорів і віддав життя за мир і свободу в Європі і світі. Та перемога стала спільним здобутком антигітлерівської коаліції, всього прогресивного людства. Але, на жаль, закінчення Другої світової так і не зробило Україну вільною. Більше того, боротися за нашу свободу і незалежність ми змушені і досі", – написав лідер "Європейської солідарності".

Нагадаємо, раніше Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак у день 80-річчя від початку війни нацистської Німеччини й Радянського союзу відзначив одвічну готовність українців захищати свою Батьківщину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua