• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Порошенко заявив, що після атаки в Азовському морі Путін досі його ігнорує

Реклама на dsnews.ua
Президент України Петро Порошенко розповів, що ніхто у світі до сих пір не розуміє непередбачувані дії президента Росії Володимира Путіна

Про це Порошенко сказав в інтерв'ю France 24, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

Після акту агресії РФ в Чорному морі президент РФ Володимир Путін не відповів на запит Петра Порошенка про прямому телефонному розмові в будь-якому форматі.

За словами Порошенка, коли стався напад на українські кораблі в Керченській протоці, він доручив негайно зв'язатися з Путіним.

"На жаль, досі Путін не відповів на мій запит про прямому телефонному розмові в будь-якому форматі - у двосторонньому, в "нормандському", за участю американських партнерів і т. д.", - повідомив президент.

За його словами, російська сторона відмовляється від прямих телефонних переговорів.

Він додав, що РФ "грубо порушила міжнародне право не тільки атакою на українських військових, не тільки закриттям Керченської протоки, намагаючись заблокувати всі Азовське море, що де-факто є спробою окупації Азова".

"Вимога всього світу - негайно звільнити українських моряків і кораблі", - зазначив президент.

Порошенко підкреслив, що РФ обстріляла і захопила українські кораблі і моряків в нейтральних водах Чорного моря.

На питання, які наміри має президент РФ Путін, Порошенко зазначив: "Напевно, я не той чоловік, який може коментувати абсолютно непередбачувані дії Путіна. ... Ніхто в світі не розуміє".

Він також додав, що санкції "є мотивацією, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів, досягти деескалації ситуації і вивести російські війська з України".

    Реклама на dsnews.ua