• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Порошенко заявив, що балотуватиметься на наступних виборах президента України

П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що збирається знову балотуватися на посаду глави держави на наступних виборах

Петро Порошенко
Петро Порошенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю для Al Jazeera, передає "ДС".

"Якщо ви питаєте мене, чи я планую брати участь у наступних [президентських] виборах, — так", — сказав Порошенко. Однак він наголосив, що спершу Україна повинна перемогти у війні.

Крім того, політик висловив упевненість, що братиме участь у виборах до Європейського парламенту. Це, за його словами, буде "доказом", що Україна стане членом ЄС.

"Цілком імовірно, що я матиму честь бути членом Європейського парламенту і робити все можливе для України", — додав Порошенко.

Зазначимо, цьогоріч у березні мав відбутися перший тур президентських виборів в Україні. Утім, під час воєнного стану проведення виборів заборонене.

Глава держави Володимир Зеленський казав, що хотів би, щоб вибори відбулися за планом. Однак, за словами президента, організувати вибори в умовах бойових дій складно — для цього треба буде відкрити значно більше дільниць за кордоном і направити іноземних спостерігачів до України. Зокрема, до зони бойових дій.

Самі українці не погоджуються з ідеєю проводити вибори під час повномасштабної війни. За соцопитуванням Київського міжнародного інституту соціології, 81% із них вважають, що вибори слід провести після її завершення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua