• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Посадовців військової частини на Київщині викрили на махінаціях з харчами для ЗСУ

Державне бюро розслідувань викрило у Київській області посадовців військової частини на мільйонних оборудках з харчами для особового складу

Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба бюро в Telegram, передає "ДС".

"До організованої групи входили військовослужбовці та працівники військової частини, які вступили у змову з приватними підприємцями та продавали частину продуктів призначених для бійців частини у магазинах, ресторанах та базарах. Вони забирали щонайменше 30% продуктів зі складу, зменшуючи відповідно добові норми харчового забезпечення для військових. Махінації з продуктами здійснювались в умовах воєнного стану", — йдеться у повідомленні.

"Залишок" продуктів використовувався й в іншій схемі. Представник військової частини у змові з приватним підприємством виписував "порожні" накладні на постачання продукції на мільйони гривень, яка фактично не постачалась. А на папері обліковувались продукти, які не були видані солдатам.

У ДБР зазначають, що через підробку зловмисником фінансових документів Міністерство оборони України було введено в оману та здійснювало повну оплату харчових продуктів. При цьому готівку зловмисники привласнювали. На даний час отримано докази щодо привласнення щонайменше 5 млн грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua